Всього на конкурс надійшло 15 заявок з громад Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Донецької, Рівненської, Чернігівської та Сумської областей
Серед тем, які громади хтіли обговорювати через форум-театр, найчастіше звучали: молодь і її майбутнє в громаді, інтеграція ВПО, безбар’єрність, екологія та поводження з відходами, адаптація ветеранів_ок, цифрова залежність молоді, доступ до послуг і соціальна згуртованість.
За профілем заявників переважають представники ОМС та комунальних закладів, але є й активні громадські організації та локальні ініціативи, які вже мають досвід діалогу з мешканцями та готові працювати з громадами через новий формат.
За результатами розгляду заявок, визначено три громади, в яких відбудуться публічні консультації з мешканцями через форум-театр.
Які ж теми будуть обговорені через форум-виставу і в яких громадах?:
– Оржицька громада Полтавської області з проєктом організації обговорення стратегії інтеграції ветеранів
– Помічнянська МТГ Кіровоградської області з проєктом консультацій щодо організації бербар’єрного середовища
– Микільська селищна територіальна громада Маріупольського району Донецької області з проєктом організації консультацій щодо подання мешканцями заяв до Міжнародного реєстру збитків для України для компенсації втрат, завданих внаслідок збройної агресії російської федерації.
Вітаємо громади – переможниці! Дякуємо всім, хто взяв участь в конкурсі!
Слідкуйте за новинами на нашому сайті та в соцмережах, щоб дізнатися про перебіг та результати консультацій та обговорень в громадах через театральні практики.
#форумтеатргромаді